Огляд житлового комплексу Park Lake City
Редакция Homester
Просмотров 433
В книгу идей 0

Огляд житлового комплексу Park Lake City

Що може бути краще за життя в комфортному місці, що нагадує заміський комплекс: посеред мальовничої природи, озер та, найголовніше, зовсім недалеко від самого мегаполіса? Така мрія стає реальність завдяки екокомплексу Park Lake City.

Піклування про здоров’я мешканців

Житловий комплекс Park Lake City може похизуватися непересічними перевагами, які орієнтовні на покращення стану здоров’я жителів та, навіть, на продовження їх життя. То що ж це таке – житловий масив чи повноцінний курорт? Park Lake City вдалося поєднати ці два елементи та створити унікальне місце для проживання.

Сукупність унікальних переваг, які надає цей масив, впливає на оздоровлення його мешканців. Однією з них є наявність великого озера прямо на території біля вашої оселі. Воно створює не тільки прекрасні краєвиди з вікна, а також дозволяє відпочивати на березі озера, засмагати, організовувати ранкові пробіжки й рибалити.

Піклування про мешканців помітно в деталях: навіть вода в крані тут не звичайна та яку не рекомендовано вживати, а справжня артезіанська зі свердловини завглибшки 164 метрів, яка багата різними корисними мікроелементами, що, своєю чергою, також працює над покращенням самопочуття жителів комплексу.

Купити квартиру в ЖК Park Lake City означає не лише отримати помешкання для життя, а й унікальну можливість в прямому сенсі жити поруч з ботанічним садом, оскільки на території посаджені п’ятнадцять видів рідкісних рослин, які поєднують приємне з корисним: одночасно тішать око й зменшують забрудненість повітря.

Від резиденцій до таунхаусів

Якщо ви шукаєте функціональне помешкання, яке поєднує найкращі риси квартири й власного будинку, то розробники Park Lake City вирішили це завдання та створили сітіхауси, які розміщуються на перших поверхах будівлі. Чим особливі такі квадратні метри? Кожна квартира має власний зелений дворик, де можна організувати свій власний простір, гуляти з домашніми тваринами чи займатися йогою.

Екокомплекс бізнес-класу також надає можливість орендувати квартиру з терасою, тому що майже всі апартаменти в будівлі мають свою особисту терасу, що дозволяє мешканцям насолоджуватися ранковою кавою або засмагати на свіжому повітрі, не виходячи з дому. Продумані планування квартир включають всі варіації кількості кімнат, тож, наприклад, знайти й купити 2 кімнатну квартиру вашої мрії стає можливим саме тут.

Інфраструктура для зручного життя

Окрім вищезгаданих зручностей, що надає ЖК Park Lake City, він ще пропонує зручну внутрішню інфраструктуру аби огорнути своїх жителів комфортом на всіх рівнях. На території розміщені кафе й ресторани, магазини, власна початкова школа та дитячий садочок для малечі. Також поруч з вашою оселею ви знайдете:

  • “Мануфактуру Outlet Village”
  • магазин “Мегамаркет”
  • кінотеатр “Батерфляй”
  • ресторан “Aquarius”
  • “Клініка Мануфактура”

Знаходячись за містом ви зможете легко дістатися до центру столиці, адже комплекс розташований за 15 хвилин від Києва та 20 хвилин від Печерська. Агенція нерухомості преміумкласу T.H.E. Capital стане вашим незамінним помічником при придбанні оселі в житловому комплексі Park Lake City починаючи від пошуку найкращого варіанту відповідно до ваших уподобань і закінчуючи підписанням юридичних договорів.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Предыдущая статья:

Завод НТК став учасником програми єВідновлення