Секційна огорожа – надійний захист території
Редакция Homester
Просмотров 842
В книгу идей 0

Секційна огорожа – надійний захист території

Секційна сітка — широко використовуваний в усьому світі тип огорожі. Популярність зумовлена її:

  • низькою вартістю;
  • практичністю;
  • надійністю.

Сітку використовують огородження медичних установ, освітніх закладів, паркових і заповідних зон, приватних територій та інших об’єктів, які вимагають підвищеного рівня безпеки.

Особливості секційних огорож з металу

Купити огорожу секційну необхідно для того, якщо є необхідність обмежити доступ на певну територію, не обмежуючи огляд навколишнього простору за її межами. Секційна огорожа має універсальний дизайн. Вона легко встановлюється, шляхом фіксації секцій до стовпів. Це дозволяє встановити її навіть людині без спеціальних навичок в будівництві. секції встановлюються незалежно одна від одної, що спрощує процес заміни пошкоджених частин.

Багато переваг надає секційній сітці її покриття:

  • Цинк: стандартні моделі секційних огорож проходять гарячу і холодну оцинковку. Це гарантує виробу довговічність.
  • ППЛ: нанокерамічне покриття, яке використовується в автомобільній промисловості для запобігання корозії. Воно ж успішно застосовується і під час виробництва секційних парканів.
  • ПВХ: полівінілхлоридне покриття, котре захищає конструкцію від корозії та іржі, забезпечуючи тривалий термін служби.

Секційні парканні сітки ідеально поєднують в собі якість і доступність. Вони виготовляються із міцної сталі, яка з’єднується точковим зварюванням.

Зшивання секцій

Металевий секційний паркан із зварної сітки може бути обшитий панелями, які поділяються на два типи: 3D та 2D. Кожен має власні особливості та переваги:

  1. 2D-панелі. практичний та недорогий варіант для огородження приватної території. Створюються шляхом сплетення подвійних металевих дротів, з’єднаних точковим зварюванням. Монтується на сталеві стовпи за допомогою скоб. Має красивий вигляд та безпечну конструкцію (ній відсутні рифлені частини чи вигини). Забезпечує надійний захист від проникнення сторонніх осіб.
  2. 3D Панелі. Надійна конструкція, виготовлена з міцної сталі. Характерний високий рівень жорсткості завдяки наявності вертикальних стрижнів з вигинами, які посилюються горизонтальними дротами. Має стильний дизайн та гарні захисні функції (огорожу важко перелізти або розкрити без спеціального обладнання).

На сучасному ринку представлені секційні сітки в різних кольорах: зеленому, сірому та ін. Клієнтам пропонують придбати як готову огорожу так і окремі її секції.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Недвижимость в Грузии: насколько легко инвестировать?

Предыдущая статья:

Стиральная машина не набирает воду в барабан: что делать