Ваш посібник, як купити газовий балон
Редакция Homester
Просмотров 1717
В книгу идей 0

Ваш посібник, як купити газовий балон

Коли ви йдете купувати пропановий бак вперше, у вас, ймовірно, виникає багато запитань. «Чи всі баки з пропаном однакові?» «Де я можу купити газовий балон?» «Що мені робити, коли я куплю балон з пропаном?» «Чи діє пропан для газового гриля для барбекю так само, як і для гідромасажної ванни?»

Отже, про все по порядку

  • Де я можу купити балон з пропаном?

Відповідь на це питання проста. Є багато місць, де можна придбати баки з пропаном, і вони навіть можуть бути прямо за рогом від вашого місця. Якщо вам цікаво, де купити балон з пропаном, подивіться у вкладці «Де купити» на сайті інтернет-магазина Grillex.com.ua, щоб знайти пункт продажу або обміну балонів з пропаном поблизу вас.

  • Коли я куплю газовий балон для мого гриля, чи буде він працювати з іншими аксесуарами?

Рекомендовано ознайомитися з вкладкою «Комплектуючі» вищеназваного сайта, щоби знати, як підключити балон з пропаном до гриля, і що саме для цього потрібно.

  • Чи всі газові балони однакові?

Газові балони є різні і відповідають різним вимогам користувача. Однією з поширених відмінностей є розмір баків з пропаном; наприклад, деякі загальні розміри включають баки на на 5 і 10 кг.

  • Де найкраще купити балон з пропаном?

Звісно, купувати треба у перевірених ділерів, які співпрацюють з сертифікованими виробниками. Маючи під рукою інтернет і декілька пошуковиків, обрати собі відповідного продавця не так вже й складно. Але, якщо хочете зекономити свій час, то варто зазирнути на сайт інтернет-магазина грилей та аксесуарів до них тут.

 

8 порад щодо безпечного використання газових балонів

1. Тест на герметичність за допомогою мильної води для безпеки газових балонів. Важливо регулярно перевіряти герметичність газового балона, регулятора та шланга для безпечного використання цих пристроїв.

2. Підключення та від’єднання: штекерний роз’єм регулятора газу має зворотню або ліву різьбу. Отже, щоб від’єднати, ви повертаєте його за годинниковою стрілкою, а потім проти годинникової стрілки, щоб знову прикріпити.

3. Найкращий спосіб безпечного використання газових балонів — це виробити звичку спочатку вимикати гриль біля газового балона з міркувань безпеки.

4. Для безпеки газових балонів слід візуально оглянути шланг на наявність тріщин, розколів чи інших пошкоджень. Справжнім винуватцем пожежі газового барбекю зазвичай є шланг або газовий регулятор барбекю. Шланги та газові регулятори псуються з віком і можуть почати протікати. Саме газ, що надходить із цих витоків, спалахує та спричиняє переважну більшість пожеж для барбекю. Слід оглянути газовий регулятор на наявність пошкоджень, приділяючи особливу увагу частині, яка вкручується в газовий балон. Він повинен бути чистим, неушкодженим, і якщо він має гумові ущільнювальні кільця, вони також мають бути неушкодженими.

5. Безпечне зберігання газових балонів.Найкраще зберігати газові балони на відкритому повітрі в безпечному, добре провітрюваному приміщенні для безпеки газових балонів (безпеки газових балонів). Небезпечно зберігати газові балони для барбекю в приміщенні. Газові балони для барбекю слід завжди зберігати у вертикальному положенні та подалі від будь-якого джерела займання. Для безпечного зберігання вашого барбекю або обігрівача для патіо в приміщенні, коли він не використовується, ви завжди повинні спочатку від’єднати газовий балон і зберігати його окремо на відкритому повітрі.

6. Розміщення. Безпека газових балонів включає належну вентиляцію, яка є важливою під час використання барбекю, щоб забезпечити горіння газу та розсіювання згорілих газів. Барбекю НІКОЛИ не можна використовувати в приміщенні через ризик токсичних випарів, диму або навіть пожежі. Ніколи не можна використовувати барбекю поблизу легкозаймистих предметів, а дітей слід тримати подалі від газового барбекю та газових балонів.

7. Невідкладні дії при надзвичайних ситуаціях під час грилювання. Якщо виявлено або підозрюється будь-який витік із клапана газового балона, безпечно перемістіть газовий баллон для барбекю на принаймні 20 метрів від будь-якого можливого джерела займання для безпеки газового балона. Зворотний клапан відключіть. Тримайте подалі від вогню та іскор і шланга з водою. Якщо неможливо зупинити витік, тримайте витік у верхній частині, щоб виходив лише газ, а не рідина. Тримайте руки та обличчя подалі від газу або рідини, що витікає. В екстреному випадку наберіть 101 для виклику пожежної або ЧС бригади.

8. Деревне вугілля проти пропану; проблеми здоров’я та охорони навколишнього середовища. Велика проблема з деревним вугіллям полягає в тому, що воно викидає майже в 3 рази більше CO2, ніж при використанні зрідженого газу (пропану). Цей парниковий газ руйнує озоновий шар, що, у свою чергу, підвищує ризик розвитку раку шкіри. Деревне вугілля також отримують з біомаси та створює набагато більше диму та частинок. Обидва мають негативний вплив на здоров’я. Наукове дослідження також показало, що м’ясо, смажене на вугіллі, містить більше канцерогенів, ніж м’ясо, розігріте на LPG. Ці канцерогени називають поліциклічними ароматичними вуглеводнями – ПАВ. Деревне вугілля також горить сильніше, обвуглюючи м’ясо та створюючи гетероциклічні аміни, які є ще одним канцерогеном. Отже, смаження на зрідженому газі, мабуть, корисніше, ніж використання деревного вугілля.

 

Замість висновку

Газові грилі з чавунною решіткою все більше і більше завойовують серця родин і друзів по всьому світу, які цінують ці вироби за їхню функціональність. Аксесуари дозволяють готувати смачні м’ясні або овочеві страви в комфортних умовах. Тому, правильний вибір та придбання газового балона – невід’ємна частина процеса купівлі устаткування для вашого дозвілля і приємних розваг. Не пошкодуйте свій час і зусилля, щоб зробити вибір, який вподальшому набагато полегшить вам життя і збереже зусилля.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Профили для монтажа ГКЛ

Предыдущая статья:

Клампы: прочность и надежность для максимальной стерильности