Як вживати Єгермейстер: секрети випивки
Редакция Homester
Просмотров 1036
В книгу идей 0

Як вживати Єгермейстер: секрети випивки

Єгермейстер створили для мисливців, проте й інші поціновувачі складних смаків можуть насолодитись його багатогранним букетом. Рецепт напою суворо засекречений і повторити його неможливо, адже до складу входить понад 80 різних інгредієнтів.

Способи вживання Єгермейстера

Завдяки своєму складу з багатьма лікувальними травами лікер чудово допомагає травленню, тому вважається прекрасним дижестивом. Уже близько століття його рецепт незмінний, адже лікер з оленем на сайті інтернет-магазину має значний попит. Баристи розробили декілька основних способів вживання:

  1. В охолодженому вигляді він зберігає якості міцного спиртного, яке п’ють одним духом під хорошу закуску.
  2. При температурі 19-20 градусів лікер відкриває багатокомпонентний букет, яким насолоджуються маленькими ковтками під закуски або десерти.
  3. Єгермейстер у складі коктейлів завжди лідирує, його обрамлюють содовою, водою або соками.

Під час створення коктейлів потрібно враховувати міцний насичений смак напою, який часто порівнюють із засобом від кашлю. Він привабливий і у чистому вигляді, хоч його деколи розводять водою або додають декілька кубиків льоду. Також він прекрасно поєднується з ананасовим або апельсиновим соками. Додатки підбирають так, щоб вони відтіняли та доповнювали основний смак, підкреслюючи, а не перебиваючи його. Пропорції залишаються на вибір.

Також з ним часто створюють шарові або мішані шоти, для цього Єгермейстер підходить ідеально. Завдяки цікавому підбору трав лікер має відчутну лікувальну дію, тому рекомендують не більше 1-2 невеликих чарок на день, під закуски чи десерти. Чоловіки можуть вживати і до 300 грамів, але потрібно зважати на стан здоров’я та наявність хвороб у стадії загострення.

Деякі секрети лікеру Jagermeister

Попри смак, у якому майже не відчувається домішок алкоголю, Jagermeister доволі міцний напій, тому вживати його рекомендують відповідально. Бажано не більше 300 грамм за вечір та під хорошу закуску, роблячи паузи. Щоб уникнути небажаних наслідків, потрібно купляти оригінальну продукцію, наприклад, в маркеті важливих штук Маудау. Під час вживання алкоголю варто пити багато води, адже спиртне сильно зневоднює. У випадку з Єгермейстром ситуацію посилюють деякі трави.

Бажано вжити декілька склянок води ще й до початку вечірки. Також потрібно добре поїсти й лише після цього переходити до алкоголю. Jagermeister ідеально смакує саме в якості дижестиву, тому його доповнюють різноманітними закусками після основних страв. Чудово підійдуть фрукти, гострі сири, в’ялене м’ясо, шоколад. Можна вибрати й щось суттєвіше, наприклад, бутерброди та тарталетки з салатом.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Вибираємо морозильну камеру для дому

Предыдущая статья:

Vetro Mebel: Раскладные Диваны – Практичность и Комфорт в Киеве