Вибираємо морозильну камеру для дому
Редакция Homester
Просмотров 961
В книгу идей 0

Вибираємо морозильну камеру для дому

Літо — чудовий сезон. У цю пору ми збираємо врожай, активно робимо заготівлі фруктів та овочі, а також інших продуктів для подальшого використання взимку та навіть протягом цілого року. Для таких цілей морозильного відсіку в холодильнику замало, тому постає питання про купівлю окремого пристрою для заморожування.

Не тільки заморожування: додаткові можливості камер

Сучасні морозилки — це високотехнічні пристрої з великим розмаїттям функцій. Перше місце серед корисних можливостей посідає опція суперзаморозки. Її сутність полягає в максимальному зниженні температури всередині камери, внаслідок чого нові продукти дуже швидко охолоджуються та не втрачають корисних речовин. Для поціновувачів коктейлів і холодних напоїв передбачений вбудований льодогенератор. Також практично всі популярні морозильні камери оснащені функцією збереження холоду. Тож продукти не зіпсуються, навіть якщо електроенергія буде відсутньою протягом тривалого часу. Деякі моделі мають захист від дітей. Активувавши таку програму, ви заблокуєте панель управління морозилки, тому можна не турбуватися про випадкову зміну режиму чи відключення агрегату.

За якими критеріями вибирати

Коротко розглянемо основні відмінності популярних моделей:

  1. Тип завантаження. Існує два варіанти: вертикальний та горизонтальний. У першому випадку полички та лотки розташовані один над одним, а двері відчиняються вправо чи вліво. Другий — це морозильні ларі, які мають двірцю зверху. Продукти завантажуються в один загальний відсік, розбитий на перегородки.
  2. Способи кріплення. Залежно від планування будинку, вибирається вид кріплення морозилки. Автономні пристрої — це ларі або шафи. Їх легко рухати та переставляти в потрібне місце. Вбудовані встановлюються в гарнітур кухні. Фасад повністю зливається з інтер’єром завдяки відповідному декору.
  3. Розмір камери. Великі пристрої мають об’єм від 220 від 550 літрів і займають багато місця. Конструкції середнього розміру вміщують 155–200 літрів, а невеликі морозилки — від 100 до 150. Ретельний підрахунок допоможе проаналізувати, який саме об’єм буде оптимальним. Адже простір усередині пристрою, що не використовується, все одно вимагає енергетичних витрат.
  4. Найпопулярніші системи. Першою є технологія No Frost: вона не потребує розморожування та видалення льоду зі стінок. Її ще називають сухою, адже охолоджене повітря циркулює всередині камери та рівномірно розподіляється, що виключає утворення зон температурних перепадів. Другий варіант — Super Freeze, який дозволяє миттєво заморозити продукти.

Навіть коли всі важливі критерії будуть проаналізовані та вибрані, постає останнє питання: якому бренду віддати перевагу? У цьому випадку вас виручить інтернет-магазин АЛЛО. У ньому ви знайдете чимало рекомендацій та відгуків клієнтів, на основі яких можна скласти уявлення про ту чи іншу марку.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

iPhone 14 в деталях: какой выбрать для себя?

Предыдущая статья:

Як вживати Єгермейстер: секрети випивки