Індукційна поверхня: чи дійсно це так ефективно?
Редакция Homester
Просмотров 1215
В книгу идей 0

Індукційна поверхня: чи дійсно це так ефективно?

У світі побутової техніки все частіше лунає назва – індукційна варильна поверхня. А для сучасних кухонь господарі все частіше обирають саме цей прилад. Далі ми детальніше поговоримо про те, чому ці поверхні настільки популярні, у чому їх переваги та чим вони можуть бути корисними.

Індукційна плита – це надсучасний та потужний пристрій. Інноваційна технологія, що спостерігається у ньому, використовує принцип електромагнітної індукції для створення тепла в посуді. Це суттєво відрізняється від звичних нам методів нагрівання. Наприклад, газових плит та електричних конфорок. Відповідно, індукційні плити мають безліч переваг. Далі ми поговоримо про деякі з них.

 

Як працює індукційна поверхня?

Завдяки магнітним полям тепло не генерується у конфорці – воно передається напряму в посуд. Саме тому, для використання індукційної плити потрібно буде додатково придбати спеціалізований посуд. Коли посудина з магнітним дном розміщується на поверхні, конфорка починає взаємодіяти з металевим дном посудини, що призводить до її нагрівання. Завдяки цьому принципу, такі плити потребують значно меншого енергоспоживання, аніж їхні аналоги. Тепло в посудині створюється швидко, а сама поверхня не нагрівається.

Де придбати таку поверхню?

Одним з найбільш популярних брендів побутової техніки, що виготовляє такі поверхні, є ТМ VENTOLUX. Ознайомитися з асортиментом індукційних плит можна за посиланням в офіційному інтернет-магазині ТМ: https://ventolux.ua/varil-n-poverhn/ndukts-yn.

Наскільки індукційна плита є ефективною?

Ці моделі є набагато більш ефективними за інші методи нагрівання, адже енергія витрачається тільки на нагрівання посудини. Індукційні поверхні нагріваються швидше й здатні створювати високу температуру.

Якщо казати, про управління, то індукційні плити дозволяють з ювелірною точністю контролювати температуру нагрівання. Це допомагає забезпечити більш точний процес приготування страв.

Наскільки індукційна плита є безпечною у порівнянні з іншими плитами?

Оскільки сама поверхня майже не нагрівається, ризик опіків суттєво зменшується. А тому, вона вважається найбільш безпечною з існуючих.

Як доглядати за такою поверхнею?

Індукційну поверхню дуже легко чистити, оскільки її функціонал дозволяє мінімізувати прилипання залишків їжі.

Яка вартість індукційних поверхонь?

Останній показник, який ми розглянемо у цьому матеріалі – це вартість пристроїв. Тут все доволі просто – зазвичай, ціни на індукційні поверхні вище, ніж на газові. Це зумовлено їхньою технологічністю та більш складним функціоналом. Проте, ціна на таку поверхню цілком окупається за рахунок продуктивності пристрою.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Vikar – место, где есть все для ремонта и строительства

Предыдущая статья:

Виски Grant's: история популярности