Столи в стилі лофт: як правильно вибрати?
Редакция Homester
Просмотров 2572
В книгу идей 0

Столи в стилі лофт: як правильно вибрати?

Вибір столів в стилі лофт – це оригінальні та стильні варіанти оформлення предметів домашньої, офісної, ресторанної обстановки, які значною мірою вирізняються серед багатьох інших стилів.

Таке стилістичне направлення з’явилося в періоди активного проведення індустріалізації – масового переселення громадян у міста. Гаражний стиль мінімалізму, обмеженої кількості меблів та речей підкорив багатьох по всьому світу.

 

Особливості меблювання в стилі лофт

Стиль оформлення стін, підлоги та стелі в приміщеннях передбачає створення враження незавершеного ремонту, навіть деякої обшарпаності. Кімнати з високими стелями, величезними вікнами, які деколи монтуються на всю стіну, великою кількістю вільного простору доповнюються простими меблями, які мають свою історію.

Головними характерними рисами для столів в стилістиці лофт являються наступні моменти:

  • Окремі елементи інтер’єру підбираються з ідеєю, ніби вони із різних гарнітурів та поєднані майже випадково. Для такого оформлення чудову підійдуть старі меблі, які є в кожній квартирі, тільки стилізовані, переобладнанні та відреставровані. Гармонійне їхнє доповнення сучасними меблями дозволить створювати ідеальну обстановку приміщень.
  • Елементи з імітацією грубого, неохайного ремонту з акцентами на кріплення, оформлення ніжок різних кольорів або відтінків.
  • Вироби із металу, дерева або їхнього поєднання оформлюють з ефектами старіння або вицвітання кольору.
  • Практичність – всі елементи композицій продумуються з метою створення зручного простору, простого використання меблів та можливості мати все необхідне під рукою.
  • Нейтральні, приглушені відтінки та стримана кольорова гама виробів.
  • Використання стелажів, які водночас виконують роль перегородок для зонування простору.

Якщо Ви вирішили оформити свою квартиру, будинок, офіс або приміщення ресторану, кафе в стилі лофт – телефонуйте або пишіть нам у зручний для Вас час. Наші консультанти гарантовано підберуть ідеальні варіанти, які гарно, гармонійно доповнять обрану стилістику приміщень.

44std.com.ua — наш магазин готовий запропонувати Вам якісні, довговічні столи і меблі в стилі лофт, які не тільки доповнять інтер’єр кімнат та приміщень, а й прослужать багато років без поломок та необхідності оновлювати чи ремонтувати їх.

Ми з великою радістю допоможемо Вам створити затишок у Вашому домі!

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Как выбрать плед: виды и материалы

Предыдущая статья:

Установка и ремонт фурнитуры для окон в Киеве от надёжной компании VIZER