Які інструменти для дому крім шуруповерта можна купити?
Редакция Homester
Просмотров 2454
В книгу идей 0

Які інструменти для дому крім шуруповерта можна купити?

У квартирі або приватному будинку періодично роблять великий або поточний ремонт. Потрібно впорядковувати різні комунікації, стіни і так далі. Для виконання будівельних та ремонтних робіт необхідні певні пристрої. Які ж різновиди ручного та електричного інструменту бажано мати під рукою? Про це й поговоримо.

 

Перелік девайсів без яких складно обійтися вдома

Почнемо зі звичайних ручних пристроїв. Для ремонтних робіт необхідно обов’язково мати молоток, викрутки різного профілю і плоскогубці. Сьогодні недостатньо лише купити шуруповерт акумуляторний. Потрібно ще декілька різновидів електроінструменту. До цих електричних ручних девайсів слід включити:

  • перфоратор;
  • дриль;
  • лобзик;
  • кутову шліфувальну машину.

З інноваційних пристроїв аматорського рівня слід зазначити реноватор. А тепер коротко про перераховані девайси. Без перфоратора складно кріпити дюбелі к твердій поверхні. Зробити гіпсокартону стелю без цього пристрою не вийде. Дриль потрібний для свердління отворів у різних матеріалах, включаючи сталь. Для розкрою гіпсокартону, плит ОСБ та інших листових матеріалів знадобиться електролобзик.

Кутова шліфувальна машинка або болгарка — це не менш важливий девайс аніж шуруповерт. Цією машинкою можна різати метал, дерево, пластик, цеглу та інші матеріали. Також болгаркою можна шліфувати різноманітні поверхні. Тепер про досить новий пристрій — реноватор. Це електричне пристосування дозволяє виконувати те, на що інші інструменти нездатні. Наприклад, реноватором можна зробити отвір будь-якої форми у середині аркуша фанери.

 

Як вибрати і де придбати інструмент?

При підборі електроінструменту слід керуватися такими критеріями як потужність та функціонал. Важливим критерієм вибору цієї технологічної продукції є якість. Цей параметр залежить від виробника або бренда. Наприклад, на сервісі OLX можна купити високоякісні потужні вироби від таких відомих брендів як Makita та DeWalt і від вітчизняної компанії Дніпро-М.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Сушка для посуды в интерьере кухни

Предыдущая статья:

Выбор кровати – основные критерии