LOFT: шлях від покинутих фабрик до сучасних квартир
Редакция Homester
Просмотров 14867
В книгу идей 0

LOFT: шлях від покинутих фабрик до сучасних квартир

LOFT — сучасний урбаністичний стиль інтер’єру, основною характерною рисою якого є максимально відкритий простір, високі стелі і використання «грубого» індустріального декору.

 

Що ж являє собою Лофт?

Дослівно, в перекладі з англійської мови «loft» — горище, та й справді, приміщення, оформлені в даному стилі, більш нагадують горище заводу чи іншого промислового об’єкту. Сам стиль зародився в США в середині ХХ-го століття, коли виникла ідея використовувати закинуті приміщення колишніх мануфактур під квартири чи майстерні художників, дизайнерів та інших творчих людей.
Одним з найпопулярніших в той час зразків лофт-студії була «Фабрика» Енді Уорхола, яка також розмістилась в одному з колишніх фабричних приміщень на 47-й вулиці Манхетена.

 

Основні риси стилю ЛОФТ

Простір: Головною відмінною рисою стилю є велика площа приміщення, яка в ідеалі, налічує не одну сотню квадратних метрів. Тому для створення інтер’єру в цьому унікальному стилі прекрасно підійде велике приміщення без перегородок. Для зонування простору можна використовувати розсувні конструкції з металу та скла, різноманітні стелажі та ширми.

Стіни: Стіни ЛОФТу, зазвичай, залишають в їх первозданному вигляді, адже, необроблена, дещо брутальна, цегляна кладка має свій шарм, особливо в поєднанні з бетонними конструкціями.

Стеля: Індустріальний loft впізнаваний, також, завдяки високій світлій стелі в тандемі з несучими балками, неприкритими вентиляційними конструкціями або трубами інших комунікацій.

Сходи: Висота стелі і відкритість простору дозволяють без проблем облаштувати додатковий рівень, який можна використовувати як спальню чи робочий кабінет. Сходи, зазвичай, виконують в максимально простому дизайні, використовуючи натуральні матеріали: дерево та метал.

Вікна: Великі панорамні вікна ні в якому разі не ховають за шторами, щоб забезпечити максимальне проникнення сонця в приміщення.

ЛОФТ в квартирі

На сьогоднішній день стиль ЛОФТ набирає все більшої популярності. Але, як поступити, коли є непереборне бажання втілити лофт-ідеї в приватному будинку чи квартирі невеликої площі?

Тут на допомогу Вам прийдуть меблі та урбаністичний декор.

На сайті Décor el Home ми пропонуємо меблі в стилі Loft, різноманітних розмірів, конфігурацій та оформлення, які виготовлять на Ваше замовлення професіонали своєї справи.

Перш за все, зверніть свою увагу на стелажі та етажерки, виконані з «грубого» металу та дерева. Лаконічний дизайн та функціональність – саме те, що потрібно для оформлення інтер’єру в даному стилі. Такі стелажі, окрім своєї основної функції, можуть слугувати перегородками для зонування приміщення.

Дзеркало – просто незамінний елемент декору, адже дозволить візуально розширити простір, особливо, якщо мова йде про невелику площу квартири.

Освітлення. Багато світла – одна з відмінних рис ЛОФТу. Якщо ж природного освітлення не достатньо, застосуйте усі можливі способи, щоб його збільшити.

Стиль ЛОФТ передбачає мінімальне використання меблів. Вони можуть бути як антикварними так і ультрасучасними, головне – це зручність та функціональність. Декор, який використовується в даному стилі може бути найрізноманітнішим, головне, щоб він гармонійно вписувався в інтер’єр і не привертав надмірної уваги.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Как создать скандинавский стиль: 5 профессиональных советов дизайнера

Предыдущая статья:

Американский стиль в интерьере