Конкурс: Святкові аромати Львова
Редакция Homester
Просмотров 19933
В книгу идей 0

Конкурс: Святкові аромати Львова

Встречаем нового участника Новогоднего конкурса — Александру из Львова и ее Праздничную композицию.

 

«Таку новорічну композицію «Святкові аромати Львова» я робила на щорічну вистаку Авторські ялинки, яка проходила з 12.12.11 до 19.12.11 у м. Львові.
Ялинка прикрашена текстильними ялинковими прикрасами, які пахнуть кавою, корицею та ваніллю. Також я зробила з картону камін та прикрасила його в новорічній тематиці. Текстильні чобітки (діда Мороза та Снігуроньки ;) ). На каміні розмістила свої іграшки. В центрі композиції ведмедик Михайло, біля нього символи 2012 року немовлята дракончики та Ангели з ялиночками. Ангели і ялиночки в вінтажному стилі і також пахнуть кавою, корицею та ваніллю. Внизу з лівого боку каміна я поставила цільй набір ялинкових прикрас. Виконаних у вінтажному стилі (ніби знайдені на бабусеному горищі). Всі вони пахнуть ))). Це була найароматніша композиція на виставці. Шкода що фото не передає того аромату ))). Одразу піднімається святковий настрій і стає по-домашньому затишно!
Дякую за таку чудесну можливість взяти участь у Вашому конкурсі! Всім учасникам бажаю успіху, а собі перемоги )))). Всіх з НОВИМ РОКОМ!!!!!
З повагою Олександра, м. Львів »

Чтобы проголосовать за этого участника и его проект, просто нажмите кнопки Like, Мне нравится, +1 или twitter внизу этой статьи.

Чтобы участвовать в конкурсе, пришлите свои поделки на наш email [email protected] и мы с радостью добавим Вашу поделку к нашему конкурсу.

Комментарии Добавить комментарии Скрыть комментарии

Скрыть комментарии

Больше вдохновения

Следующая статья:

Конкурс: Креативная ёлочка

Предыдущая статья:

Конкурс: Винтажная елочка